KONSTRUKCIJU SISTĒMAS

Veiksmīgas tērauda, koka un betona kombinācijas ir galvenais, kas nepieciešams, lai nodrošinātu efektīvus risinājumus un pieņemamas izmaksas Jūsu projektu realizēšanai.

TĒRAUDS – elegance un efektivitāte

Standarta versijā piedāvājam karsti cinkotas tērauda konstrukcijas, taču nodrošinām arī plašu krāsu piedāvājumu, ja ir tāda nepieciešamība.

TĒRAUDS SAVIENOJUMĀ AR KOKU

Ēku rāmju konstrukcijās piedāvājam izmantot tērauda statņus ar koka sijām. Rūpnīcā tiek izgatavoti koka sijās iestrādāti tērauda savienojumi, kas nodrošina iespēju īsā laikā veikt tērauda statņu un koka siju montāžas darbus būvobjektā.

DZELZSBETONS SAVIENOJUMĀ AR KOKU

Dzelzsbetona kolonnas ir ļoti pārliecinošs konstrukcijas risinājums, ne tikai ņemot vērā to nestspēju, bet arī ugunsizturības īpašības. Ārī šādu konstrukciju risinājumam tiek nodrošināts īss montāžas laiks, jau rūpnīcā atbilstoši sagatavojot līmēta koka siju savienojuma vietas ar kolonnu konstrukcijām.
Dzelzsbetona un līmēta koka siju konstrukcijas jo īpaši ir veiksmīga izvēle gadījumos, kad prasības pret ugunsdrošību ir augstas.

NAGLU PLAŠU KONSTRUKCIJAS

Wolf System izmanto naglu plates koka kopņu sistēmas jumta un sienu konstrukcijās.
Naglu plašu konstrukciju galvenā priekšrocība ir to ekonomiska efektivitāte. Ēkas konstrukcijā izmantojamat koka kopnes struktūras garums var sasniegt pat 35 m.
Esiet laipni aicināti uzzināt par iespējām izmantot Wolf System piedāvātās konstrukcijas Jūsu būvniecības ideju realizācijā.

TĒRAUDS – KOKS UN TĒRAUDS – LĪMĒTS KOKS

metal-wood

TĒRAUDS – TĒRAUDS

metal-metal

KOKA JUMTA KOPNES

roof construcions

© 2016 “WOLF SYSTEM” SIA |  Latvija, Cēsis, Ata Kronvalda 18  |  E-pasts: info@wolfsystem.lv  |  Tālrunis: +371 64120468